بیست‌وپنجمین سالگرد تاسیس گلستان

19 دی 1400، مصادف است با بیست‌وپنجمین سالگرد تاسیس شرکت مهندسی نرم‌افزاری گلستان. از تاسیس گلستان در سال 1375 تا کنون، فعالیت ما معطوف به ارائه خدمات حرفه‌ای و نوآورانه به مشتریان‌مان بوده. اجرای بیش از 100 پروژه موفق برای بیش از 70 سازمان در زمینه‌های تولید و توسعه نرم‌افزارهای سفارش مشتری، خدمات برنامه‌ریزی و مدیریت معماری سازمانی، مشاوره و نظارت بر پروژه‌های نرم‌افزاری و مشاوره‌ای و مدیریت طرح، در طول این 25 سال فعالیت، گواهی است بر سابقه حرفه‌ای و نقش سازنده گلستان در بازار فناوری اطلاعات کشور.

مفتخریم که یکی از ویژگی­‌های ممتاز خدمات مشاوره ما در گلستان، اتکای دائم به پژوهش و نوآوری مستمر در حوزه­‌هایی است که در آن­ها مشاوره می­‌دهیم. در اجرای این راهبرد، گلستان حضور پررنگی در مجامع و نشریات علمی و فنی مرتبط با معماری سازمانی دارد و به­‌صورت مستمر نتایج پژوهش‌­ها و دستاوردهای نظری و تجارب عملی خود را با جامعه علمی و تخصصی کشور به اشتراک می‌­گذارد. ده‌ها مقاله و ارائه علمی در این زمینه از سوی همکاران ما، گواهی است بر این مدعا.

با اتکا به پژوهش مستمر در حوزه معماری سازمانی و جمع‌­بندی تجارب اجرایی در این حوزه، شرکت گلستان تا کنون افتخار معرفی و ترویج نوآوری­‌های زیر را برای اولین بار در کشور داشته است:

  • معرفی زبان مدل‌سازی معماری سازمانی ArchiMate 
  • معرفی روش تحلیل ذی‌نفعان در پروژه‌های معماری سازمانی
  • ارائه خدمات مشاوره‌ای پایه‌ریزی قابلیت مدیریت و راهبری معماری سازمانی EAM/EAG
  • ارائه رویکرد برنامه‌ریزی قابلیت‌مبنا CBP برای برنامه‌ریزی طرح‌های تحول سازمانی
No JavaScript
(021) 88 500 863 - 88 500 864 - 88 500 865
(021) 88 500 866
تهران، خيابان سهروردی، بالاتر از تقاطع هویزه، کوچه سرمد، شماره 3، واحد 10